Wybor koszuli

Można dostrzec człowieka, który nosi koszule niestandardowe sukienka z milę – on jest tym, który wygląda niesamowicie, zapewnił i pewny siebie. Zbyt często ludzie noszą koszul sag w niektórych miejscach podczas ich szarpać i ciągnąć na innych. A nawet jeśli masz całkowicie „standard” ciało, różnica zwyczaj robione dress shirt sprawia, że ??jest niesamowite.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Jeśli myślisz o zamawianiu jeden lub kilka koszul zwyczaj ubierać, zapoznanie się z listą i przeglądu jedne z najlepszych twórców koszuli w kraju.

Liste Rouge Paryż Shirtmakers w Nowym Jorku

Liste Rouge Paryż ma swoją siedzibę w Paryżu ze swoim głównym warsztacie w Normandii. Jednak mają one również swoje biuro i warsztat w Nowym Jorku. Można zamówić koszulkę albo za pośrednictwem sklepu lub bezpośrednio z ich strony internetowej (listerouge-paris.com). Przy zamawianiu zdalnie, trzeba będzie wziąć własne pomiary lub odwiedzić krawca mieć swój pomiarów wykonanych dla Ciebie.

Liste Rouge została wyróżniona w czasopiśmie GQ, Maxim, Trump, Esquire, dom Home Fine Living, Lifestyle i więcej. Byli też niedawno wybrany najlepszym męska Tailor przez New Yorker Magazine.

Seattle Scott Kuhlman Boutique

Scott Kuhlman rozpoczął swoją działalność w jednym sklepie w Seattle. Obecnie firma posiada ponad 40 butików w całym kraju, każdy daje wykonane na zamówienie usługi koszuli. Każda wizyta jest uczęszczanych przez krawca mistrz, który mierzy, pasuje do Ciebie i poprowadzi Cię przez konsultację do wyboru setki w magazynie tkanin. Koszt? Około 225 $ za koszuli, w zależności od tkaniny.

Wybor koszuli

Hamilton klienta shirtmaker Houston

Opisane przez męskie Vogue jako „jeden z najbardziej wymagających shirtmakers na świecie,” Hamilton jest szanowaną firmą dostosowanie opiera się w Houston w Teksasie. Większa część ich działalności jest zlecenie online lub elektronicznej.

Po przesłaniu swoich pomiarów lub ich podejmowane Hamilton detalisty stowarzyszonej, firma pozwoli Ci wzór unikatowa koszulka, której można użyć ponownie i ponownie dla przyszłych zamówień.

Po początkowym kosztem podejmowania osobistego wzoru, cena ich koszulki spada średnio od $ 170 do $ 300 w zależności od materiału i stylu koszuli. Oni również sprzedaż przy regale.

Niestandardowe koszulki sukienki są nie tylko oświadczenie – są zobowiązanie do noszenia odzieży, który jest wyjątkowy i dobrze wyposażone. Więc zatrzymaj się ściskając sobie koszule, które są zbyt ciasno wokół kołnierza, ale ugięcia się pod pachami i zacząć nosić koszule, które nie tylko świetnie pasują, ale świetnie wyglądają, jak również.

Większość niestandardowe-shirty będzie kosztować od $ 175 oraz $ 250 dokonały. Jednakże, jeśli jest to koszula będzie można nosić przez wiele lat, to jest to warte swojej ceny.

ladeco.pl/produkty/meble-biurowe/
– autor artykułu