Generalnie kobiety kochają zakupy. To jest ekscytujące zajęcie dla nich, ale są tacy, którzy nie czują pociąg do zakupów. Dla nich zakupów jest tylko stratą czasu i energii. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, to ten artykuł pomoże Ci dokonać zakupów lepiej. Jeśli jesteś technicznej to można kupić najlepsze rzeczy, których potrzebujesz, w jak najkrótszym czasie.strona główna naszej witryny Oto kilka wskazówek dla Ciebie:

Tip # 1: Zrób listę co trzeba lub co zamierzasz kupić. To pomoże Ci kupić wszystkie rzeczy poprawnie.

# Tip 2: Idź sama na zakupy, ale jeśli są zdezorientowani następnie podjąć partnera. W tym przypadku starannie wybrać partnera handlowego. Wybierz osobę, z którą swoją mentalność i styl dopasowane. Tak, że on lub ona może pomóc wybrać żądane rzeczy. Przede wszystkim, należy wybrać tę osobę, która kocha zakupy.

Tip # 3: Zostaw swoje dzieci w domu. Jeśli nie jest to możliwe, a następnie przechowywać je zajęty w parku dla dzieci w centrum handlowym.

Tip # 4: Upewnij się, że utrzymanie wystarczającej gotówki, karty bankomatowej, karty debetowej lub kredytowej ze sobą idąc na zakupy.

Tip # 5: Idź na zakupy w pierwszej godzinie, kiedy otwiera centrum. Jeśli pójdziesz wcześnie, można znaleźć odpowiednie miejsce do parkowania. Zaparkować samochód przy wjeździe do centrum handlowego.

Tip # 6: Dla wygody zakupów opatrunku sensie jest bardzo ważne. Nosić strój, który jest wygodny dla Ciebie. Staraj się nosić przycisk dół koszulkę lub sukienkę, tak że będzie można tropić każdą sukienkę łatwo i rozpinać koszulę, aby sprawdzić czy bransoletka zegarek w ręku, czy to patrząc wspaniałe, czy nie. Przede wszystkim nosić wygodne buty. Nie należy nosić ciężki płaszcz; Z pewnością będziesz rozgrzać podczas zakupów. Provably nie chciałby nosić dodatkowy kawa niemiecka ciężar. Więc lepiej zostawić go w samochodzie.

Tip # 7: Jeśli nie są zaznajomieni z centrum handlowym, a następnie skorzystać z działem obsługi klienta w centrum handlowym. Tutaj dostaniesz wszystkie informacje na temat centrum handlowego w tym miejscu sklepu, lokalizacji konkretnej restauracji, bankomatów itp budce

Porada # 8: Jeśli uwielbiają coś, ciągnąć go. To pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie. Nie trzeba kupować suknię, bo go szlaku.

Tip # 9: Podczas zakupów, jeśli znajdziesz strój, który chcesz nie kupuj go natychmiast. Spróbuj sprawdzić inne sklepy na lepsze.

Tip # 10: Rób notatki do wyboru podczas sprawdzeniu w sklepach.

Tip # 11: Zachowuj się ładnie z osobą sprzedaży. Jeśli nie jest wyłącznym sukienka naprawdę kochasz, ale cena jest poza budżet pyta osobę sprzedaży w celu uzyskania połączenia, gdy cena idzie na sprzedaż.

Tip # 12: Wiedz o polityce powrotnej sklepu.

Tip # 13: zwykle kasjerka zapyta, czy chcesz zachować paragon ze sobą czy nie. Zawsze powiedzieć „tak” i zachować paragon w tym samym miejscu w swojej torebce. To zmniejsza możliwość brakuje pokwitowanie.

Tip # 14: Po przejściu kilka godzin może czuć się głodny. Następnie przejdź do sądu żywności i mieć trochę pyszne jedzenie. Jeśli masz ulubioną restaurację, która zawsze zatrzymują się na przekąski poprosić o kartę nagrody.

Po wykonaniu tych wskazówek, mam nadzieję, że Twoje doświadczenie handlowe będzie znacznie lepiej. Powodzenia.

Jeśli potrzebujesz więcej eTips utrzymać się na bieżąco do moich następnych artykułach.

– autor artykułu