Jak sprawic, ze biodra beda wygladac na wezsze

Dziewczyny, jeśli masz szerokie biodra to istnieją sposoby, aby mieć je pojawiają się szczuplejsze. Możesz radykalnie zmienić sposób twoje ciało wygląda po prostu na sobie najlepsze ubranie dla ciebie. Chociaż nie da się wyeliminować funtów, prawo szafa może dać złudzenie szczuplejsze brzuch. Aby dokonać talii wydają szczupła i wykończenia, podać kilka z tych porad spróbować.

Wybierz spodnie, które mają szerokie nogi. To znakomity sposób, aby twoje biodra wydają się mniejsze ma odwrócić uwagę od nich. Można to osiągnąć poprzez zakup spodnie z szerokimi nogawkami (nie spodnie, które są zbyt duże! Spodnie, które mają szerokie nogi!) To stworzy symetrię bioder i nóg, tworząc spójny wygląd. Na sobie spodnie, które są luźniejsze w okolicy ud może pomóc, aby twoje uda wydają się mniejsze i jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet o pełniejszych figur.

Spróbuj typu spódnica-line. Noszenie obcisłe spódnice, które ciągnąć lub zaznacz każdą krzywą na organizm sprawia, że ??twoje biodra wydają się większe i przynosi większą uwagę na nich. Noszenie spódnicy-line może pomóc zminimalizować swoje biodra. Ten rodzaj spódnicy jest również doskonały dla ciągnąc w żołądku i ukształtowanie dna.

Przesunięcia punktu ciężkości off biodrach. Noszenie koszulki, które mają ozdoby na nich pomaga zwrócić wzrok od bioder i utrzymuje je od bycia w centrum uwagi. Wybierz blaty z atrakcyjnym dekoltem, błyskotki, lub nietypowym wzorem. Od uwagę ludzi będzie wyciągnąć do góry, nie zauważą biodrami.

Jeśli twoje biodra są obszarem problemem, ogranicza je poprzez noszenie bluzki, które utrzymują je w tajemnicy. Można także zminimalizować swoje biodra nosząc tunika w stylu szczyty. Te pokrywają swoje biodra iz tyłu, chowając dokładny pomiar talii. Nie należy mylić luźną koszulkę lub przestrzenne sweter z tuniką. Jeśli nosisz ubrania, które są zbyt duże, będzie wydawać się większe niż naprawdę jesteś. Raczej wybrać modne topy, które dobrze pasują i pokrycie środkową sekcję.

Staraj się nie nosić ubrania, które pasuje zbyt mocno. Noszenie ubrania, które są zbyt małe, jest tak samo złe jak noszenie ubrań, które są zbyt duże. Jeśli chcesz, aby zminimalizować swoje biodra, nie nosić coś, co jest napięty i podkreślający sylwetkę. Gdy nosisz ubrania, które są zbyt ciasne faktycznie przynosi większą uwagę na biodrach, która jest ostatnią rzeczą, którą chcesz, jeśli starają się, aby ich wygląd szczuplejsze.

Aby wyglądać najlepiej, upewnij się, że biustonosze i bieliznę kupisz pasuje dobrze. Najprostszym sposobem, aby dostać biodra wyglądać szczuplejsze jest nosić bieliznę, która kształtuje was. Istotne jest, że bielizna wybrać sprawia talii wyglądają szczelne i gładkie. Nie tylko będziesz wyglądać cieńsze, ale twój tylne i udach wejdzie widzenia wolnego od cellulitu! Komplet bielizny pas wyszczuplający jest koniecznością, aby zminimalizować swoje biodra.

Tiffany Provost pisze o piękno i higieny osobistej dla HowToDoThings.com.

http://erfit.pl
– autor artykułu