Formalne smokingi zużycia były powszechne mody z przeszłości i tych dniach nie będzie nosić jeden, chyba nie było zaproszenie do niej – jak ślub lub ekstrawagancka kolacja w hotelu na przykład. Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni albo nigdy nie nosić smoking, to ten artykuł pomoże Ci uporać się z tym, co wybrać, a także zorientować się szybko na różne akcesoria, które go wraz z formalnego stroju.

Przede wszystkim w przeciwieństwie do standardowego koloru, nie ma Tuxedo dostosowany do każdego i dowolnego okazji. Zanim przejdziemy dalej w wyborze odpowiedniego stroju, trzeba znać charakter tej okazji. Rzeczy, które będą istotne dla Ciebie tutaj byłby formalnością zdarzenia, czas, a także charakter ubioru. Zwykle istnieją, a także w nocy (zużycie kolacja) odmiana dzień zużycia smokingu, a może oboje wyglądają źle, jeśli noszone w niewłaściwym czasie dnia.

Jeśli masz rano lub po południu wydarzenie, jak ślubu na przykład, można zdecydować się na płaszczu wycięcia, które zwykle przychodzi w postaci długich, ciemnych szarych mundurkach i dopasowanie spodni. Na wyżywienie lub wieczorem wizytowym, kurtki nie są zwykle tak długo. Zwykle występują w regularnych długości i wyglądać bardziej skromny wygląd.

Istnieją również smokingi, które pochodzą z długimi ogonami pingwinów. Te z nich naprawdę powinny być noszone tylko dla szczególnie oficjalnych imprez – o ile oczywiście naprawdę chcesz naśladować pingwina!

Oprócz tych czynników, są też dodatkowe opcje, takie jak pojedyncze i podwójne biustem piersiach kurtki, z których oba są uważane za właściwe w dzisiejszej modzie. Jeśli nie jesteś szczególnie wysoki, powinno się zdecydować się na pojedynczym breasted kurtki i pozostawić najwyższej najwięcej przycisk cofnąć, aby pomóc Ci wyglądać trochę wyższy.

Chyba, że ??częściej uczestniczyć formalne kolacje i takie, możesz nie chcieć kupić smoking własnego ale zamiast wynająć jeden. Smokingi są daleko od tanie i jeśli uczestniczy tylko noc prom lub inne takie jednorazowe okazje, należy poważnie rozważyć wynajem. Większość z tych wynajmu garnitury są albo źle przycięte do dopasowania, wyglądają naprawdę nijakie, albo jedno i drugie! Więc upewnij się, spróbuj na tyle kurtki, gdyż bierze za nic nie mówi, że rozumie modę lepiej niż dobrze wyposażonego garnituru lub smokingu.

Aby pomóc spersonalizować wygląd, warto dodać w wielu różnych sztuk biżuterii lub upiększeń, takie jak kamizelki lub parę błyszczące spinki do mankietów.

– autor artykułu