Torby skorzane i galenteria skorzana

Mam nadzieję, że to czytasz, zanim torby skórzanej, obuwia, odzieży lub zdobyć mokre. Jednak jeśli już spotkał się z niefortunnej sytuacji gospodarstwa mokrej element w twoich rękach i zastanawiał się, co robić, ten artykuł da wam kilka prostych pomysłów, aby zaradzić tej sytuacji.

W przypadku, gdy przesyłka jest przechowywana gdzieś w domu i to było mokre bez ciebie wiedząc o tym, że nie będzie mógł przegapić zapach mokrej skóry … mokrej zwierzęcego zapachu skóry. Lub, jeśli kiedykolwiek nosił skórzany element w deszczu, wiesz dobrze, że zapach w połączeniu z zanieczyszczeniami, innych dziwnych zapachów i ewentualnie zapach ciała, można poczuć się jak zjełczały produktu mleczarskiego.

aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Pierwszym etapem działania należy podjąć w dowolnym momencie odkryłem mokrej skóry jest, aby wybrać jedną z następujących metod szybkoschnący, że mokry element.

· Z czystej i suchej bawełnianej lub flanelową szmatką wytrzyj element skórzany off i spróbować usunąć jak najwięcej wilgoci, jak to możliwe. Na tym etapie, nie stosuje się żadnych środków chemicznych, związki, mydła lub roztwory maskujące zapach do mokrej skóry.

· Umieść swój przedmiot skórzany zewnątrz do wyschnięcia na słońcu, ale nie pozwalają na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby błyszczeć na skórzaną torbę lub ubranie, bo słońce może zrobić skórzaną pęknięcia i zużywają się szybciej. Jeśli nie ma słońca tego dnia, nadal można umieścić swój produkt skórzaną zewnątrz do wyschnięcia.

· Jeśli jesteś bardzo ostrożny, można użyć ręcznego suszarka do włosów, aby szybko wysuszyć mokrą skórę. Wystarczy pamiętać, aby nie dostać osuszacz zbyt blisko skóry i nie pozwól, aby skóra palić. Korzystanie z suszarki do włosów na niskim poziomie na ciepło będzie szybciej pomóc odparowania wilgoci; W ten sposób, skóra nie wzrośnie z powodu ciężaru wilgoci.

Aby zachować pierwotną kondycję Odzież skórzana, albo nawet przywrócić skórzane buty i buty z powrotem do stanu noszenia po ich narażony na wilgotnym środowisku lub nieszczęśliwego deszczowy lub śnieżny spotkania, nałożyć odżywkę skórzaną. Można użyć produkt w sprayu lub odżywki, które wcieraj w skórę. Olej lniany, wysokiej jakości typu i nie jest alternatywą, przywróci olej do skóry, który jest potrzebny na to, aby powrócić do swojej pierwotnej faktury i czuć.

http://exportbiz.pl/o-nas/
– autor artykułu