Koszulki ze smiesznymi nadrukami dla chrzescijan

Śmieszne koszulki chrześcijańskie są dobrze, zabawne i śmieszne. Istnieją pewne nowe oryginalne wzory w internecie w dzisiejszych czasach. Projekty, które mają szczególne znaczenie dla tych, którzy dorastali w kościele z zachowaniem tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. „Zaufaj mi, jestem Usher, jest jednym z tych nowych wzorów. Jest to prosta konstrukcja jeden kolor wydrukowany na jasny niebieski 100% bawełna ring-spun tshirt.

Tylna historia na tej koszulce jest dość zabawne. Woźni w Kościele Baptystów były zawsze tam, aby powitać Cię, pomóc posadzić was trwać ofiary i trzymać drzwi dla ciebie na drodze. Często zastanawiałem się, Ochrona w Warszawie jak długo ci faceci robią to? Czy mają szkołę Usher? Skąd biorą pieniądze po ofercie? Jako mały chłopiec, to są rzeczy, które zajmowały mój umysł podczas długich kazań i dłuższych modlitw. Była tam jedna szczególności woźnego, który pytany o modlitwę, zawsze modlił się dokładnym samą modlitwę za każdym razem, kiedy się modlił. To był dość komiczny, że niektórzy z chłopców, że siedzieliśmy razem faktycznie szeptać słowa do modlitwy, jak modlił się.

Ta zabawna tshirt Christian jest dedykowany do tych mężczyzn (nigdy kobiet w Kościele Baptystów), które odbyły się na ofertę i wziął go gdzieś po zbiorach w każdą niedzielę. Grafika Napis na tshirt, Zaufaj mi, jestem Usher to niemal gwarancja pełnoprawny statusu usher każdemu, kto go nosił. Nadanie parafianin pełne uprawnienia do podjęcia kolekcji. Znaczący płyta oferta i dłoni dawcy zaszczepił w projektowaniu graficznym dałoby tych członków Kościoła instrukcji bezpośredni, co mieli zrobić, gdy osoba nosząca ten tshirt przyszedł z płytą oferty.

To wszystko w zabawę. Śmieszne koszulki chrześcijańskie mogą pomóc nam śmiać się trochę w nas samych, a jednocześnie przekazać przesłanie miłości Chrystusa wobec innych. Jako naśladowcy Chrystusa, nauczyłem się, że radość jest zaraźliwa i śmieszne koszulki może pomóc dostać słowo, że śmiech jest dopuszczalne.

Wayne Gooden był starszy pastor i młodzieży profesjonalny od 1975. Obecnie posiada promocyjny firmę sitodruku, który koncentruje się przede wszystkim na chrześcijańskich ministerstw młodzieżowych. Można znaleźć ten projekt i innych na youthgrouptshirts.

– autor artykułu