Koszulki ze smiesznymi nadrukami dla chrzescijan

Śmieszne koszulki chrześcijańskie są dobrze, zabawne i śmieszne. Istnieją pewne nowe oryginalne wzory w internecie w dzisiejszych czasach. Projekty, które mają szczególne znaczenie dla tych, którzy dorastali w kościele z zachowaniem tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. „Zaufaj mi, jestem Usher, jest jednym z tych nowych wzorów.dobry psycholog białystok Jest to prosta konstrukcja jeden kolor wydrukowany na jasny niebieski 100% bawełna ring-spun tshirt.

Tylna historia na tej koszulce jest dość zabawne. Woźni w Kościele Baptystów były zawsze tam, aby powitać Cię, pomóc posadzić was trwać ofiary i trzymać drzwi dla ciebie na drodze. Często zastanawiałem się, jak długo ci faceci robią to? Czy mają szkołę Usher? Skąd biorą pieniądze po ofercie? Jako mały chłopiec, to są rzeczy, które zajmowały mój umysł podczas długich kazań i dłuższych modlitw. Była tam jedna szczególności woźnego, który pytany o modlitwę, zawsze modlił się dokładnym samą modlitwę za każdym razem, kiedy się modlił. To był dość komiczny, że niektórzy z chłopców, że siedzieliśmy razem faktycznie szeptać słowa do modlitwy, jak modlił się.

Ta zabawna tshirt Christian jest dedykowany do tych mężczyzn (nigdy kobiet w Kościele Baptystów), które odbyły się na ofertę i wziął go gdzieś po zbiorach w każdą niedzielę. Grafika Napis na tshirt, Zaufaj mi, jestem Usher to niemal gwarancja pełnoprawny statusu usher każdemu, kto go nosił. Nadanie parafianin pełne uprawnienia do podjęcia kolekcji. Znaczący płyta oferta i dłoni dawcy zaszczepił w projektowaniu graficznym dałoby tych członków Kościoła instrukcji bezpośredni, co mieli zrobić, gdy osoba nosząca ten tshirt przyszedł z płytą oferty.

To wszystko w zabawę. Śmieszne koszulki chrześcijańskie mogą pomóc nam śmiać się trochę w nas samych, a jednocześnie przekazać przesłanie miłości Chrystusa wobec innych. Jako naśladowcy Chrystusa, nauczyłem się, że radość jest zaraźliwa i śmieszne koszulki może pomóc dostać słowo, że śmiech jest dopuszczalne.

Wayne Gooden był starszy pastor i młodzieży profesjonalny od 1975. Obecnie posiada promocyjny firmę sitodruku, który koncentruje się przede wszystkim na chrześcijańskich ministerstw młodzieżowych. Można znaleźć ten projekt i innych na youthgrouptshirts.

– autor artykułu