Jak wygladac stylowo i nadazac za moda

Spadek trendy mody zawsze uruchamiane kierunku stylowe swetry i szaliki. W tym roku widzimy graviola tuniki i legginsy. Będziemy stos warstw na szyję i ramiona, cocooning w domu lub w biurze w stylu.

Więc co nowego na jesień, a jak mamy wyglądać stylowo jeszcze business-like, gdy są potrzebne?kowalstwo artystyczne Dobrą wiadomością jest to, że są regały zawalone i jest wiele, aby można wyglądać świetnie. Oto wybiegiem:

Najnowsze trendy mody jesień:

O Grey – najwyższy komfort koloru trwa przód i środek. Ale czekaj, następnym silnym kolorem jest błękit kobaltowy – kolor, który świetnie wygląda na prawie każdego. I jest to świetny kolor w miejscu pracy, jak również. Można powiązać szare z kobaltu i inne kolory, takie jak fioletowy, żółty lub zielony, a nawet czarne. Jest piękny stworzyć POP koloru w akcesoriów, takich jak torebka, buty i rękawice.

O Cozy tekstur: Pasy startowe spadek posiadają grube i loopy dzianiny i moher. Poszukaj czegoś miękkiego, z kaszmiru do zmysłowych dzianiny. To wszystko o miękkości i cocooning.

o kształt V jest duży tej jesieni. Może to być zarówno pionowo w górę lub odwrócone. Można nosić luźne, drapey top z falujące rękawami, w połączeniu z obcisłe spodnie lub legginsy. Albo spróbuj szeroko nogami spodnie z mocno, przycięte top. Nowy, nowoczesny dotykowy jest kształt przylądka. Sprawdzić organicznych kształtach, z zaokrąglonym bubble hem – wszystko, co sugeruje kokon.

Spadek kluczowych elementów mody

o Płaszcz Cardigan: szary kaszmirowy płaszcz jest idealnym nawierzchniowy do tuniki. Inteligentne patrząc, to gorące spojrzenie sezonu.

O Tuniki: w połączeniu z legginsami lub chude dżinsy, tuniki są inteligentne spojrzenie i cię z biura do weekendu dorywczo. Tuniki, które trafiają do połowy uda do powyżej kolana zrobić podwójne obowiązkiem jako sukienki. Słowa rada: Nie powiązać tuniki spodnie z wysokim stanem, szeroko nogi. Będziesz miał zbyt wiele głośności.

o wysokim stanem, szerokie spodnie nogi. Hurra dla kobiet zmęczonych Muffin-top spodnie, mamy inną opcję. Wysokiej talii spodnie z przyciętej kurtki lub dzianiny bolero są duże w tym sezonie, oferując inteligentne zastępcę pracy lub casual.

O Swetry: Miękkie, drapey i kobiece, częściowo wyposażone bliźniakami v-szyje są idealne do biura, w połączeniu z tweedu spodnie lub spódnica ołówek.

Chciałbym zaprosić Państwa do korzystania z tych wskazówek i pomysłów, które pomogą Ci stworzyć swój wygląd w tym sezonie z najnowszymi trendami w modzie jesień.

– autor artykułu