Soczewki kontaktowe na Halloween FAQ - 7 rzeczy, ktorre trzeba wiedziec

Planuje dokonać strojach wraz z parą soczewek kontaktowych Halloween? Wtedy istnieje kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed zamówić sobie parę strasznych szczególnych kontaktów efektów.

1. Czy mogę zobaczyć podczas noszenia soczewek kostiumy?

Tak: w centrum większości szkieł specjalnych efektów – w tym także soczewek black-out – jest jasne, dzięki czemu można zobaczyć. Jedynymi wyjątkami są białe-out, mróz oraz inne projekty, które mają ukryć uczniów. soczewki te powinny być uszkodzone tylko w danym momencie.

2. Czy specjalne soczewki efekt pochodzić z lub bez zasilania naprawczych?

Ludzie o dobrym wzroku może dostać żadnych specjalnych soczewek kontaktowych wpływ na Halloween z zerową moc (obiektywy plano). Niektóre zbiory pochodzą z uprawnień naprawczych, a także – na przykład soczewki kostium z dzikim wzrokiem i szalone soczewek. Zazwyczaj tylko minus uprawnienia naprawcze są dostępne, choć i one nigdy nie idą dalej niż -6.

3. Czy Halloween efekty specjalne soczewki komfortowo?

Jeśli masz obiektywy wysokiej jakości, takie jak Crazy Soczewki lub dzikich oczach, będą czuć się komfortowo w swoich oczach. Nie należy jednak oczekiwać, że nie będzie czuć obiektyw w ogóle, zwłaszcza jeśli nie są używane do noszenia soczewek kontaktowych. Również ze względu na nieprzezroczystą warstwą koloru soczewki kostium zablokować przepływ tlenu do oczu, więc być może czują się irytujące po kilku godzinach noszenia. Osiem godzin to zalecana górna granica, do noszenia kontakty stroju.

4. Jak długo potrwa kostium Halloween soczewki?

Większość efektów specjalnych soczewek kontaktowych są tradycyjne soczewki zamienne, co oznacza, że ??trwają one przez cały rok. Właściwie, jeśli nie noszą soczewek każdego dnia i dbać o nich, soczewki markowych jak dzikie oczy mogą trwać tp 18 miesięcy.

Istnieją również jednorazowe miesięczne Soczewki Szalone Cooper Vision, które trwają przez około 30 dni. Soczewki te są doskonałym wyborem, jeśli masz zamiar nosić przerażające kontakty tylko podczas Halloween. Są one również tańsze niż roczne soczewki.

5. Czy są jakieś zagrożenia dla zdrowia związane z kontaktami na Halloween?

Istnieje wiele FDA ostrzeżenia o soczewkach kontaktowych Halloween. Jednak najwięcej problemów występuje, ponieważ ludzie nie przestrzegać kilku prostych zasad, które każda osoba nosząca soczewki kontaktowe powinni wiedzieć. Tutaj są:

Odwiedź optyka, zanim pojawi się soczewki. Kontakty nie są jeden rozmiar pasuje wszystko propozycja – lekarz musi zmierzyć swoje oczy na najlepszego dopasowania

Kup swoje soczewki kostium wyłącznie z zarejestrowanych detalistów soczewek kontaktowych. Nigdy nie kupuj ich od stacji benzynowej lub w salonie kosmetycznym.

Nigdy nie udostępniaj swoich soczewek z nikim – to pewny sposób, aby podnieść zakażenia oczu

Nie nosić specjalne soczewki efekt na dłużej niż 8 godzin z rzędu i nigdy nie spać w nich

przed dotknięciem soczewek umyć ręce wodą z mydłem

Carry przypadek soczewki kontaktowe wypełnione roztworem z wami, aby można było wyjąć soczewki, gdy Twoje oczy zaczynają czuć podrażnionej

Nigdy nie zakładaj uszkodzonego obiektywu

Jeśli zastosujemy się do tych zasad i przepisów dotyczących obsługi, które pochodzą z wszystkich markowych soczewek specjalnych efektów, swoje przerażające kontakty nie powinny dać ci jakieś problemy zdrowotne

6. Jaki jest zakres cenowy kontaktów Halloween?

Masowo produkowane obiektywy jak dzikie i szalone oczy Soczewki są dość przystępne. Można dostać parę kocie oczy, czerwony, gorący spirale lub czarno-out dla 60- $ $ 80.

Istnieją również firmy, które oferują ręcznie malowane specjalne soczewki kontaktowe efekt z setkami bardzo interesujących projektów. Soczewki te są nazywane teatralnych soczewki kontaktowe i będzie kosztować 200 $ lub więcej, za parę.

7. Gdzie jest najlepsze miejsce, aby zamówić kostium kontakty na Halloween?

Twój okulista może je dla ciebie, ale w ten sposób można płacić więcej niż to konieczne. Najprościej jest zamówić specjalne soczewki skutkiem od sklepu internetowego soczewek kontaktowych. Po prostu trzeba być ostrożnym i upewnić się, że masz do czynienia z zaufanego sprzedawcy internetowego soczewek kontaktowych.

Tanya Turner jest kontakt kolor ekspert obiektywu i założycielem soczewek kontaktowych Consumer Guide, który zawiera informacje na temat wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, w tym Halloween opinii kontaktów i zdjęć

– autor artykułu