Moda meska - jak sie ubierac by osiagac sukces

Jeśli chcesz sukces, trzeba się ubrać na to! Prawie każdy zna powiedzenie: „Nie oceniaj książki po okładce”. Jednak mało kto zdaje się podążać tą radą. Ludzie nie osądzać innych ludzi, jak wyglądają i jakie ubrania noszą.

Często wydaje się, że na „okładce” książki lub nasza odzież jest o wiele ważniejsza niż treść książki. To nie jest sprawiedliwe, oczywiście; jednak, że po prostu tak jest życie.

W rzeczywistości jest to, że masz zamiar być oceniana w oparciu o to, co masz na sobie.

Twój szef, współpracownicy, klienci, a czasem nawet rodziny i przyjaciół – wszystkich tych ludzi, a więcej będzie patrząc na to, co masz na sobie i podejmowania decyzji o sobie w oparciu o to, co widzą.

Oto kilka wskazówek, w jaki sposób upewnić się, że ubranie robi wielkie wrażenie na wszystkich, którzy zagadnień:

1. Nie wystarczy kupić ciuchy regałów w sklepie – Często te nie pasują typy każdym ciele. Zamiast zakupu odzieży, która najbardziej Ci odpowiada; Jeśli chcesz, aby przejść dodatkowe mile tu udać się do krawca, który może dostosować koszule, spodnie, kurtki i do dokładnych pomiarów. Podczas gdy jesteś na to, mają kajdanki krawiec umieścić na spodnie. To sprawia, że ??spodnie wiszą ładnie i utrzymuje je od wspinania się nogi podczas spaceru.

2. Nosić głównie neutralne lub ciemne kolory – główne części stroju powinna być wykonana z obojętnych lub gorzkie; Jednak można mieć mniej wspólnego kolor akcent w postaci małej części stroju. Na przykład: krawat lub placu kieszonkowego (jeśli nosisz jeden) może być kolorowy akcent.

Moda meska - jak sie ubierac by osiagac sukces

3. Brak „super” krzykliwe wzorzyste krawaty – Tak, można nosić kolor akcentowania na remis, może z delikatnym, dyskretnym wzorem; ale bystry więzi z kreskówek lub głośne wzorce nie są dopuszczalne.

4. nosić ciemne skarpetki i ciemne (najlepiej czarny) buty – Brązowe buty są dopuszczalne, a także z odpowiednim stroju, ale upewnij się, że skarpetki dopasować go. Twój pas powinien pasować buty – i tak, zawsze nosić pas … nie szelki, kiedykolwiek.

5. Sukienka koszule powinien być biały, białawy lub jasnoniebieskiego – Jeśli wybrać inny kolor, będzie trudno znaleźć krawat pasujące; w związku z tym, będzie zazwyczaj nosić ten sam krawat za każdym razem nosić tę koszulkę. Ludzie zauważą po pewnym czasie, a stanie się on jak zestaw uniform – staniesz czwartek – jasnozielone-shirt-z-zielono-brązowo-tie faceta.

Paski i kwadraty wzory są OK, jak również, ale powinien dopasować swój strój i nie powinny być zbyt dominujący.

6. Jeśli to nie jest „przyczynowy wtorek” – uniknąć krótki rękaw koszulki – Nie chcesz zdjąć sportu lub marynarkę i być ubrany w koszulkę z krótkimi rękawami. Nie chce stać się zbyt gorąco w długim rękawem sukienka – prawie wszędzie posiada klimatyzację w tych dniach. Jednakże, nawet jeśli nie dostać gorące, rzutowane rękawy wyglądają lepiej niż krótki rękaw koszuli.

7. Wszystkie ubrania musi być schludny, czysty i bez zmarszczek – Można być ubrany w high-end, drogie suit, która została wykonana na miarę – ale nie będzie nikomu zaimponować, jeśli ma plamę na . noga spodnie czy kurtka kombinezon wygląda jak gdyby spał pranie na sucho może być trochę droższe czasem – ale warto!

Uzyskaj style wielkich ludzi pod adresem:

http://healthandfitness.pl
– autor artykułu