Jak kupowac jeansy

Odcinkowych każdy szafie. Nie jest stałą, która stwierdza, że ??w dowolnym danym czasie większość ludzi przynajmniej osiem pary dżinsów w szafie. Mieszka i pracuje w Los Angeles oferuje możliwość pójściem do pracy w dżinsach. Wiem, że jestem jedną z osób wymienionych w tym statystyki. Mam kilka różnych marek dżinsów, ale tutaj są te, które mają znaleźć się być najbardziej przydatne. Przy wyborze dżinsy powinieneś być w stanie znaleźć kilka par codziennych dżinsów, które go z prawie niczego i mogą być stosowane do większości okazjach. Również będą chcieli kilka par, które są nieco bardziej szykowny dla ładniejszych okazjach i wiecej ekskluzywnych barów i klubów.

Do codziennych par polecam Abercrombie Fitch. Mają tendencję do przenoszenia stylowe dżinsy i mają kilka możliwości skrawania dla danej budowy i osobistego stylu. Mają wiele różnych kolorów i myje się w każdym cięciu Jean, a także prowadzić wyposażyć każdy gust. Ich dżinsy są niedrogie i mogą być dopasowane do większości ubrań i butów.

O ile dressy jeansy tam wiele możliwości wyboru. Zawsze jestem ostrożny kupując dżinsy, które pochodzą od firm, które nie specjalizują się w dżinsach. Niektóre z tych wyborów, które polecam to Diesel, Siedem i Ben Sherman. Te dżinsy są bardziej kosztowne i prawdopodobnie będzie działać w okolicach $ 200 za parę. Ponieważ są ładniejsze marki są warte swojej ceny, ale upewnij się, aby spróbować na kilku różnych projektantów zanim podejmiesz decyzji. Gdy masz parę dżinsów, które chcesz mieć pewność, że będą one pracować z szafą przed ich kupnem. Jeśli masz zamiar spędzić dużo na jednej pary dżinsów chcesz upewnić się, że działa z wieloma swojej garderoby i będzie nosić często.

– autor artykułu