Znalezienie odpowiedniego rozmiaru damskich i meski jeansow

Każdy zna uczucie spędzać znalezienie idealnej pary męskich lub damskich markowe dżinsy tylko, aby dowiedzieć się uginać i pociągnąć w niewłaściwych miejscach. Rozszyfrowanie rozmiaru nie jest tak trudne, jak myślisz. Znalezienie idealnego dopasowania zarówno dla kobiet jak i mężczyzn markowe dżinsy wymaga kilku chwil pomiaru i kilka wskazówek o istotnej różnicy ma rozmiaru zdecydować jaki rozmiar spodni trzeba.http://www.neomedica.pl/specsList,77,pediatra,PL

Znajdź magiczna liczba

Pierwszą i najważniejszą częścią znalezienie odpowiedniego rozmiaru męskich lub damskich markowe dżinsy jest dowiedzieć się, jakie są Twoje pomiary są. Po pierwsze, należy użyć taśmy pomiarowej do pomiaru talii w miejscu, gdzie spodnie zazwyczaj usiąść i dodać dodatkowe dwa cale. Dla większości osób noszących denim, to jest albo na lub tuż nad hipbone.

Inseam od krocza do rąbka tej pantleg, to kolejny pomiar będzie trzeba wiedzieć. Wreszcie uzyskać poprzez pomiar długości krocza, z których cztery szwy spotkać w środku spodnie do góry pasie. Zgodnie z ogólną zasadą dla kobiet, jeśli odjąć dwa ze swojej talii, będzie pochodzić z rozmiaru spodni. Dla mężczyzn, wystarczy dodać dwa cale do swojej talii i gotowe.

wyjątki

Materiał i konstrukcja każdego dżinsy mogą mieć duży wpływ na rozmiar dżinsów należy zakupić. Dla denim odcinku, często można przejść o jeden rozmiar mniejszy. Dla tych, które nie rozciągnąć lub zawierają spandex, jesteś najlepszy, aby przejść o jeden rozmiar. Innym doskonałym miejscem do poszukiwania, jeśli chodzi o znalezienie dżinsy, które pasują jest błyskawiczny. Jeśli nie leżał płasko, dżinsy są za małe.

styl Wybór

Styl damskich markowe dżinsy wybrać powinny być również brane pod uwagę. Przeciętne kobiety z hojnych butami powinien szukać jeansy z małym środkową część dekoracji i rozciągliwy nóg. Wysoki i wąski kobiety powinny wybierać sylwetkę dżinsy ze stożkowymi mankiety i dużymi kieszeniami. Krótsze dziewczęta mogą zmaksymalizować swoje aktywa wybierając szersze lub dorywczo dżinsy pasowania ze światłem dekoracja spływały nogi.

Przeciwieństwem jest prawdą w męskie markowe dżinsy. Mężczyźni z większym buduje wyglądają najlepiej w ciemnych dżinsach, które mają wyższy pas i przypadkowi nogi szerokości. Dla mniejszych mężczyzn, rozważmy denim węższe i krótsze nogi za pas. Dla średnich i wysokich mężczyzn, zdecydować się na szerszych nóg i zatłoczonych wzorów wyglądać najlepiej.

Znalezienie pary męskie i damskie markowe dżinsy powinny być bardziej o znalezienie style i kolory, które lubisz, a nie martwić się wielkością. Gdy wiesz swoje pomiary można znaleźć rozmiaru, który działa. Biorąc pod uwagę rodzaj ciała dadzą wyboru rozmiaru dodatkowy impuls i pomoże znaleźć tę parę markowe jeansy denim nie będzie chciał do startu!

– autor artykułu