Chociaż wiele z wstążkami świadomości są znane głównie z jednej przyczyny, faktem jest, że prawie wszystkie z nich mogą stanowić kombinację chorób, ideałów i wydarzenia z życia tak różne jak ludzie, którzy stosują je jako milczące świadectwo swoich przekonań lub osobistych tragedie i triumfy. W rzeczywistości bardzo niewiele wstążki mają tylko jeden cel, najbardziej dobrze znana jest taśma logiczna, która symbolizuje autyzm.porównanie ubezpieczenia oc

Jako przykład, różowa wstążka jest najlepiej znany jako symbol świadomości raka piersi, a także tych, którzy przeżyli, czy nadal walczyć przeciwko niemu. Jednak, czy wiesz, że Różowa wstążka jest również używany jako symbol nowotworów u dzieci, jak i rodziców urodzenia? Jak wspomniano wcześniej, prawdopodobnie zobaczysz żółtą wstążkę prawie codziennie, ale byłaś świadoma, że ??oprócz znanej w kraju symbolicznym geście poparcia dla naszych żołnierzy, ale także symbolem dla zapobiegania samobójstwom, rozszczep kręgosłupa, a także kilka innych przyczyn. Innym popularnym wstążka jest czerwony ribbon- najczęściej kojarzona z walką z AIDS i HIV. Z drugiej strony, ta wstążka symbolizuje również udar mózgu, choroby serca i inne przyczyny.

Teraz, kiedy zapoznał się z niezliczonej ilości celów za kilka z najbardziej znanych wstążkami świadomości, może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że istnieje cały tęczy kolorów w lewo, aby poznać. W rzeczywistości nie jest to faktycznie wstążką tęczy, która jest symbolem dumy gejowskiej i wsparciu GLBT (gejem / lesbijką / bi-seksualne / transseksualnej) społeczności w dążeniu do równouprawnienia. Każda wstążka z turkusowy na brązowy posiada szczególne znaczenie dla kogoś, a często ten sam kolor będzie posiadać różne znaczenia dla różnych ludzi.

Dowiedz się więcej o wielu kolorach wstążki świadomości i ich znaczeń. Znajdź kolor co symbolizuje przyczynę dla Ciebie najważniejsze, a następnie pokazać jej znaczenie w życiu z magnesem samochód, Wstążki dołączone do klapy, albo bransoletka wstążka świadomość.

Michelle Yau jest właścicielem, projektantem Trinity Londynie, spółki specjalizującej się w biżuterii Różaniec bransoletki i różańców kieszeni.

– autor artykułu