Chociaż wiele z wstążkami świadomości są znane głównie z jednej przyczyny, faktem jest, że prawie wszystkie z nich mogą stanowić kombinację chorób, ideałów i wydarzenia z życia tak różne jak ludzie, którzy stosują je jako milczące świadectwo swoich przekonań lub osobistych tragedie i triumfy. W rzeczywistości bardzo niewiele wstążki mają tylko jeden cel, najbardziej dobrze znana jest taśma logiczna, która symbolizuje autyzm.

Jako przykład, różowa wstążka jest najlepiej znany jako symbol świadomości raka piersi, a także tych, którzy przeżyli, czy nadal walczyć przeciwko niemu. Jednak, czy wiesz, że Różowa wstążka jest również używany jako symbol nowotworów u dzieci, jak i rodziców urodzenia? Jak wspomniano wcześniej, prawdopodobnie zobaczysz żółtą wstążkę prawie codziennie, ale byłaś świadoma, że ??oprócz znanej w kraju symbolicznym geście poparcia dla naszych żołnierzy, ale także symbolem dla zapobiegania samobójstwom, rozszczep kręgosłupa, a także kilka innych przyczyn. Innym popularnym wstążka jest czerwony ribbon- najczęściej kojarzona z walką z AIDS i HIV. Z drugiej strony, ta wstążka symbolizuje również udar mózgu, choroby serca i inne przyczyny.

Teraz, kiedy zapoznał się z niezliczonej ilości celów za kilka z najbardziej znanych wstążkami świadomości, może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że istnieje cały tęczy kolorów w lewo, aby poznać. W rzeczywistości nie jest to faktycznie wstążką tęczy, która jest symbolem dumy gejowskiej i wsparciu GLBT (gejem / lesbijką / bi-seksualne / transseksualnej) społeczności w dążeniu do równouprawnienia. Każda wstążka z turkusowy na brązowy posiada szczególne znaczenie dla kogoś, a często ten sam kolor będzie posiadać różne znaczenia dla różnych ludzi.

Dowiedz się więcej o wielu kolorach wstążki świadomości i ich znaczeń. Znajdź kolor co symbolizuje przyczynę dla Ciebie najważniejsze, a następnie pokazać jej znaczenie w życiu z magnesem samochód, Wstążki dołączone do klapy, albo bransoletka wstążka świadomość.

Michelle Yau jest właścicielem, projektantem Trinity Londynie, spółki specjalizującej się w biżuterii Różaniec bransoletki i różańców kieszeni.

– autor artykułu