Niskie obcasy kontra wysokie

Style i rodzaje obuwia są niezliczone …. na rynku, szczególnie dla kobiet. Prawie każda kobieta lubi nosić i zmieniać często obuwia odmian. Wszystkim wysokie obcasy są absolutnie intrygujący wybór butów, że wiele kobiet tęsknią do noszenia. Bardzo mniej kobiety wolą nosić niski obcas buty, jak wielu uważa to za obuwie z trendem. Ale kobiety na wysokich obcasach przez długi czas musiała przeżyć wiele trudności. Cóż, ten artykuł czyni wyraźne rozróżnienie pomiędzy wysokimi i niskimi sandały obcas w skrócie.

Wysokie obcasy

Jak wiesz, twoja część pięty wytrzymuje masy ciała, ale jeśli nosić wysokie obcasy Twoja waga jest częściowo przeniesione z pięty do palców i piłka-of-stopy. To dodatkowo produkuje nadmiar stresu na kości, mięśnie i ścięgna wpływając swoją postawę chodzenia. To powoli rodzi ścięgna Achillesa, bunions, spadł łuki itp Wysokie obcasy kieruje również sterty centrum swojego ciała i swojej Frontward kręgów wyginać do tyłu, aby zrekompensować. To w ten sposób pozostawia Państwu bóle kręgosłupa przez cały dzień.

Choć wzrosła wysokość obcasa jest niebezpieczny dla zdrowia stóp, sława tych butów nigdy nie idzie w dół. Noszenie ich nie tylko daje ładny wygląd swoich nóg, ale także zyskuje Ci uwodzicielski wygląd. Są pewne rzeczy, których należy przestrzegać, aby cieszyć się noszenie tego obuwia. Ci są wymienione poniżej w następujący sposób;

Nie nosić obuwie często. Noś je w niektórych szczególnych przypadkach, gdzie spędzają mniej czasu stojąc na nogach nosi wysokie obcasy.

Dobrze jest wolą 4 cm wysokość obcasa dla casual i 5 cm dla okazjonalnego noszenia w celu zapewnienia pełnego komfortu.

Preferują wysokie sandały obcas z paskami na podbiciu, które uniemożliwiają przesuwanie nogi do przodu w ten sposób zmniejszając nacisk na palce.

Nigdy nie chodzić na długich dystansach, w tym obuwia, ponieważ mogą one opuścić swoje nogi z pęcherzami i bóle stóp.

niskie obcasy

Generalnie, wysokie obcasy są dość mocno na nogach; Dlatego dobrze jest zdecydować się na umiarkowanych lub niskich obcasach. Obuwie To też daje żądany styl w ten sposób utrzymanie poziomu komfortu. obcasy Kitten też są formą niskich obcasach sprawia, że ??seksownych krzywych na swojej postawy ciała dzięki czemu pojawiasz się bardzo kusząca. Można wolą nosić te buty na długi czas w porównaniu do wzrostu obcasie sandały. W przeciwieństwie do wysokich obcasach, te sandały nie spowoduje większych szkód na nogi zyskując ci seksowny i kobiecy wygląd w tłumie.

Clara Havisham długopisy artykuły moda na Shoecapital na wszystko o butach z szerokiej gamy modeli z najnowszymi trendami. Czytaj więcej na sandały przechyłu, przy Shoecapital.com

marketing dla lekarzy
– autor artykułu