Kolory i styl sukni i dodatkow

Starożytne uniwersytety w jednym czasie stosowanego mieć bardzo ścisły dress code dla swoich studentów i wykładowców. Jednym z głównych nich to, że musieli nosić szatę nad ich ubrania na co dzień i te szaty wahał się od całkowicie czarne bardziej wyszukanych szatach, takich jak szaty, które zostały ozdobione złotymi ozdobami. W całej historii szaty, albo suknie podziałka jak są one nazywane dzisiaj, były wyłącznie stałe w kolorze czarnym, ale w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie wiele suknie ukończenia teraz są wykonane, aby dopasować kolory szkoły.

Tylko w ciągu ostatnich stu lat zaczęliśmy zobaczyć te kolorowe suknie być dodawane do ogólnej ubioru. W Anglii na przykład, trend rozpoczęty przez szatach rozwijany, że ustawienie różnych stopni od siebie, takich jak szata dla stopnia licencjata, jeden dla panów i jeden dla stopniem doktora. Niektóre z bardziej spotykane jest biały dla sztuki, czerwony byt dla kościoła, oliwa jest najogólniej zarezerwowane dla tych w dziedzinie farmacji i żółty reprezentującą bogactwo, które występuje w różnych kątów stopni naukowych.

Musisz być jednak świadomi, że każda instytucja będzie miała zupełnie zestaw różnych polityk iz tego powodu, często istnieje wiele nieporozumień, na którym kolor odnosi się do tego, co kierunek studiów. W Stanach Zjednoczonych, kolory dla różnych suknie ukończenia mają całkiem dobrze stać znormalizowany tak nie jest trudno je odróżnić. Oto lista niektórych z bardziej popularnych te, które można znaleźć w następnej ceremonii ukończenia uczelni.

· Pomarańczowo-Noszone przez tych studiach z zakresu inżynierii

· Russet-leśni Majors

· Crimson-Dziennikarstwo Pole

· Lilac-dentystyczny

· Kukurydza: Rolnictwo

· Drab-Commerce, księgowych i Biznes głównych

· kierunków Miedź-ekonomia

· Jasnoniebieski-Edukacja Majors

· Złoty Żółty-Science

· Pole szaro-weterynaryjne

· Salmon Pink-Zdrowia Publicznego

· Sage Green-Wychowanie fizyczne

· Olive Green-Apteka

· Fioletowo-Law

Są to tylko niektóre z kolorów i odpowiednich pól, które reprezentują. Jak widać lista może stać się niemal nieograniczone. Jest też nic dziwnego, dlaczego doszło do tak wiele zamieszania, gdy odnosi się do rodzajów i kolorów sukien, które są dostępne.

Najlepszym sposobem, aby znaleźć jeśli uczelnia ma standardową gradacji suknia dla danej dziedzinie byłoby porozmawiać z kimś. Będą one w stanie podać żadnych informacji, które mogą być potrzebne, a także, gdzie możesz zamówić swoje suknie ukończenia przez aby upewnić się, że pasuje do reszty klasy ukończeniu.

Przez lata suknie podziałka, które są noszone przez wielu badaczy okazało się w czasie uhonorowany tradycji absolwentów dzisiaj. Z wielu kolorach i stylach, które są dostępne nie jest łatwo się zagubić . Przed uczestniczyć w kolejnej ukończeniu college’u należy rozważyć uzyskanie listę różnych szatach i kolory dla własnej uczelni.

– autor artykułu