Jak sie ubierac - porady dla wysokich mezczyzn

Zakupy dla dużych i wysokich ubrania może być koszmar, prawie tak mocno, jak ubieranie duży lub wysoki ciało. Dla niektórych sztuczek, gdzie nosić odpowiednie ubrania dla Twojego typu ciała, czy to duży, wysoki, lub oba, czytaj dalej.

Przejdź zbyt duże i Baggy Look

Gdy nosisz ubrania, które są zbyt duże dla organizmu, służy tylko podkreślić swój kształt. Tymczasem wszystko extra tkaniny tylko zasłona i klapy, która nigdy nie jest pochlebne (zasłony anyone ?). Zamiast tego wybierają ubrania, które rzeczywiście pasuje do ciebie.

Zrozumiałe, jeśli jesteś wysoki i szczupły, może być trudno znaleźć ubrania, które jest wystarczająco długi, nie jest zbyt luźna. Dla podkreślająca figurę, ubranie, które jest przeznaczone dla wyższego mężczyzny, spróbuj zakupy w sklepach, które prowadzą wysokie marki.

Nie noś go zbyt mocno

Niestety, zbyt szczelne jest tak źle, jeśli nie gorzej, ponieważ zbyt luźne. Na wysoki mężczyzna, odzież, która jest zbyt Snug uczyni jego wysokość i smukły ramki bardziej wyraźny. Na dużym i wysoki mężczyzna, ten sam rodzaj ubrania będą podkreślać wszystkie cechy, że chce bagatelizować. Zamiast wybrać ubrania, które pasują.

Zdecydować się na linii poziomych lub Pledy

Pionowe linie działają tylko podkreślać swoją wysokość, dzięki czemu można pojawiają się dłuższe i wyższe. Zamiast zdecydować się na liniach poziomych lub małych pledy. Jeśli jesteś wielkim człowiekiem i szuka dużych i wysokich ubrania, które będą bagatelizować swój obwód, wybierają małe wzory lub zwykły, ciemne kolory.

Sprawdź Rise of gaciach

Chyba że kupujesz spodnie w sklepie wysokości specjalność, należy zawsze kupować spodnie wysokościowych. Duże i wysokie ludzie często mają problemy z ich krocza spodnie są zbyt krótkie lub zbyt mała. Unikać wszystkie te nieprzyjemne zbijanie się i skręcaniu kupując spodnie z wyższym wzrostem, który pasuje do ciebie przez krocze.

Dwukrotnie Sprawdź przerwie gaciach

Kiedykolwiek spróbuj na parę standardowych spodnie tylko do stwierdzenia, że ??wyglądają jak Capris na ciebie? Uniknąć tego problemu, decydując się na dłużej do kroku i zakupy w sklepach, które prowadzą odzieży dla dużych i wysokich mężczyzn. Najlepiej, chcesz dno swojej spodnie spadać wdziękiem na bucie, gdy stoisz.

Wybierz z płaskim frontem Pant

Plisowane spodnie zrobić dwie rzeczy dla dużych i wysokich mężczyzn. Po pierwsze, w przypadku większych mężczyzn, plisy podkreślają każdą negatywną cechę. Dla wysokich mężczyzn, plisy rzeczywiście sprawi, że pojawią się dłużej, a zatem wyższy. Tak więc, zamiast pójść na płaskim frontem do spodni lub jako część swojego krytycznego duże i wysokie ubrań szafą.

– autor artykułu